• Pagrindinis
  • Prasidėjo parašų rinkimas už Vytauto Radžvilo rinkimų komitetą

Prasidėjo parašų rinkimas už Vytauto Radžvilo rinkimų komitetą


Šeštadienį, kovo 9 dieną, prasidėjo parašų rinkimas už profesoriaus Vytauto Radžvilo visuomeninio rinkimų komiteto „Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę!” teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose. Visi į Europos Parlamento rinkimus užsiregistravę kandidatų sąrašai privalo iki balandžio 11 dienos surinkti mažiausiai 10 000 Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) galiojančiais pripažintų parašų. 

„Jau tenka kartotis, kad šio mūsų komiteto atsiradimo tikslas – tai ne vien dalyvavimas rinkimuose, kaip tą metai iš metų daro partijos. Tai visų pirma valstybės likimui neabejingos visuomenės dalies telkimas pagaliau prabilti apie savo interesus. Nors iš pažiūros tai labai formalus veiksmas, būtent parašai už mūsų komiteto teisę dalyvauti rinkimuose yra pati paprasčiausia ir akivaizdžiausia simbolinė parama. Skirkite kelias minutes parašui, kuris leis ne tik dalyvauti rinkimuose, bet ir priversti partinį elitą išgirsti klausimus, kurie iki šiol lieka mūsų žiniasklaidos ir viešojo gyvenimo paraštėse“, - kviečia Vilniaus universiteto filosofijos profesorius Vytautas Radžvilas. 

Pasirašyti internetu galima apsilankius adresu: https://www.rinkejopuslapis.lt/kandidatu-sarasu-iskelimo-paremimas44/-/pasirasymas/40670 . Paspaudus „pasirašyti“ bus pasiūlyta pasirinkti elektroninės bankininkystės sistemą, o prisijungus prie jos – pasirinkti „el. valdžios vartus“ ir „gyventojo“ (o ne „juridinio asmens“) kategoriją. Tada dar kartą spausti „pasirašyti“ ir jūsų parašas bus patvirtintas. Gyvenantys užsienyje ir neturintys sąskaitos Lietuvoje veikiančiuose bankuose tą patį gali padaryti susikūrę paskyrą sistemoje „paysera“. Detalesnę pasirašymo internetu instrukciją rasite adresu: http://www.radzvilas2019.lt/p/pasirasykite.html

Vytauto Radžvilo komiteto sąraše, už kurį renkami parašai, taip pat kandidatuoja dizainerė Jurga Lago, Žemės ūkio rūmų pirmininkas dr. Arūnas Svitojus, kompozitorius Faustas Latėnas, politologas Dovilas Petkus, vienas Sąjūdžio kūrėjų, aplinkosaugininkas dr. Romas Pakalnis, istorikė prof. Rasa Čepaitienė, psichologė Eglė Mirončikienė, architektas Audrys Karalius, filosofas dr. Eligijus Džežulskis-Duonys, rezistentas, signataras Algirdas Endriukaitis ir kiti. 

Pirmąją dieną surinkta daugiau nei trys šimtai parašų. 

Rašyti komentarą

Naujausi įrašai

[latest][5][recentright]