Paremkite


Sprendimas dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose buvo nulemtas daugelio veiksnių, bet vienas svarbiausių buvo akivaizdi būtinybė plačiau informuoti visuomenę apie padėtį, kurioje yra atsidūrusi Lietuva ir Europos Sąjunga. Problemos, nutylimos žiniasklaidoje ir partinių politikų, privalo būti išgirstos šalies visuomenės. Paskelbę apie sprendimą kandidatuoti iškart pamatėme, kad mūsų žinia bus ignoruojama šalies žiniasklaidos. Kad ji pasiektų kuo daugiau Lietuvos piliečių, turėsime kalbėti savais kanalais. Tam mums reikalinga Jūsų finansinė parama. Kiekvienas euras bus panaudotas informacijos – mūsų komandos pristatymo, esamos situacijos aiškinimo ir siūlomų sprendimų – sklaidai. Esame dėkingi Jums už aukas ir palaikymą. Jokia auka nėra nei per maža, nei per didelė.

Duomenys pavedimui:
Gavėjas: Martynas Katelynas
Sąskaita: LT227300010157873077 (Swedbank)
Mokėjimo paskirtis: Auka [jūsų asmens kodas]

Svarbu žinoti: 

Nedeklaravus turto ir pajamų už 2017 metus, maksimali galima auka prof. Radžvilo komitetui yra 12 eurų. Jeigu esate deklaravę ir turtą, ir pajamas (atskirai pateikę turto deklaraciją ir pajamų deklaraciją) už 2017 metus arba jeigu deklaruosite 2017 metų pajamas ir turtą (būtinos abi atskiros deklaracijos) prieš pervesdami auką komitetui, Jūsų auka gali būti didesnė, tačiau negali viršyti 10 procentų jūsų metinių pajamų prieš mokesčius arba visiems vienodai taikomo 8850 eurų apribojimo.

Dažnai užduodami klausimai:

Kodėl aukos pervedamos Martynui Katelynui, o ne Vytautui Radžvilui?

Aukų gavėjas yra Martynas Katelynas, nes sąskaita, įstatymuose nustatyta tvarka, atidaroma visuomeninio rinkimų komiteto koordinatoriaus vardu. Visi paaukoti pinigai bus panaudoti Vytauto Radžvilo komiteto žinios sklaidai ir niekam kitam. Profesorius V. Radžvilas pasirinko M. Katelyną savo štabo vadovu ir dar sausio mėnesį pristatė jį spaudos konferencijoje paskelbdamas apie savo apsisprendimą dalyvauti rinkimuose.

Kodėl turiu nurodyti savo asmens kodą?

Mokėjimo paskirtyje nurodyti asmens kodą būtina, kad komiteto iždininkas ir rinkimų komisija vėliau vertindama gautų aukų teisėtumą, galėtų paprastai sutikrinti aukos siuntėją su jo ar jos VMI deklaruota informacija. Komitetas neturi teisės priimti aukų, viršijančių aukščiau nurodytus apribojimus.

Naujausi įrašai

[latest][5][recentright]